fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Miami – Błękitna Flaga
Plaża Miami – Błękitna Flaga
Plaża Miami – Błękitna Flaga

Plaża z widokiem na sporty żeglarskie.

Położona w Agios Athanasios – centralnej części Limassol – plaża Miami jest niewielka, ale oferuje wiele udogodnień, a także relaksujący widok na treningi kajakarstwa, żeglarstwa i pływania na pontonach, dzięki dwóm klubom żeglarskim, które mają swoje siedziby na plaży.

Wybrzeże o ciemnych, szarych piaskach i spokojnych, czystych wodach morskich znajduje się w samym sercu miasta i jest otoczone restauracjami i hotelami. Falochrony chronią morze przed wiatrami, choć po południu może stać się ono niespokojne. Plaża sąsiaduje z bardziej zatłoczoną plażą Dasoudi.

Udogodnienia na plaży obejmują toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole i możliwość uprawiania sportów wodnych.

Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Do plaży można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, a także skorzystać
z parkingu.

Plaża jest również przystosowana dla osób niepełnosprawnych.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.699207; Lon (dł.): 33.10025
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.