fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Faros, Pafos – Błękitna Flaga
Plaża Faros, Pafos – Błękitna Flaga
Plaża Faros, Pafos – Błękitna Flaga
Naturalnie piękna plaża z wieloma udogodnieniami.

Położona na zachodnim krańcu Pafos 400-metrowa plaża Faros to naturalnie piękna plaża, która jest popularna ze względu na wspaniałe widoki i liczne udogodnienia.

Plaża szczyci się głębokimi, złotymi piaskami i czystymi wodami morskimi, które bywają niespokojne. Udogodnienia na plaży obejmują toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze na śmieci i kosze do segregacji odpadów.

Oprócz kąpieli, plaża oferuje dodatkowe atrakcje w postaci placu zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki plażowej i ścieżek przyrodniczych do spacerów, co sprawia, że jest to świetny wybór dla wszystkich, w tym dla rodzin z dziećmi.

W okolicy znajduje się wiele restauracji, tawern rybnych, kawiarni, barów, kiosków, sklepów i miejsc noclegowych.

W okresie od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Plaża jest doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania niektórych z najbardziej znanych atrakcji w okolicy, w tym średniowiecznego zamku z malowniczym portem, mozaik w Pafos i stanowiska archeologicznego Grobowce Królów. Miłośnicy przyrody docenią bujną zieleń i podziwianie widoków, natomiast wszyscy chętnie wybiorą się na spacer po porcie z pięknymi, kołyszącymi się łodziami.

Można tu łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, a także skorzystać z parkingu.

Dostępna jest również dla osób niepełnosprawnych.

Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.76449; Lon (dł.): 32.40674
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.