fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Miejskie Łaźnie – Blue Flag
Plaża Miejskie Łaźnie – Blue Flag
Plaża Miejskie Łaźnie – Blue Flag
Tętniąca życiem plaża w sercu Pafos (Paphos).

Położona w samym sercu turystycznej strefy Kato Pafos, niedaleko głównej drogi Poseidonos Avenue, 100-metrowa plaża Miejskie Łaźnie łączy w sobie elegancki drewniany taras z piaszczystymi odcinkami, a także łatwy dostęp do jednych z największych atrakcji w okolicy.

Czyste wody morskie są tutaj spokojne i głębokie. Udogodnienia na plaży obejmują toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze do segregacji śmieci.

Plaża jest popularnym miejscem rozrywki, na jej terenie odbywają się koncerty, a w okolicy znajduje się wiele restauracji, tawern rybnych, kawiarni, barów, kiosków, sklepów ogólnospożywczych i obiektów noclegowych.

Od kwietnia do października na plaży czuwają ratownicy ze sprzętem ratunkowym oraz do udzielania pierwszej pomocy.

Plaża jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najsłynniejszych atrakcji w okolicy, w tym średniowiecznego zamku i malowniczego portu, które znajdują się zaledwie 300 metrów od plaży. W pobliżu znajdują się także mozaiki z Pafos i stanowisko archeologiczne Grobowce Królewskie.

Na plażę łatwo można dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, dostępny jest parking.
 
Plaża jest także dostępna dla osób z niepełnosprawnościami.

GPS coordinates: Lat: 34.75562 Lon: 32.416036
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.