fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Vrysoudia A – Błękitna Flaga
Plaża Vrysoudia A – Błękitna Flaga
Plaża Vrysoudia A – Błękitna Flaga
Główna, publiczne wybrzeże Pafos.

Położona w sercu dzielnicy turystycznej Kato Pafos, przy głównej drodze Poseidonos Avenue, 300-metrowa plaża Vrysoudia A jest jedną z głównych publicznych plaż w tym regionie.

Piasek jest tu głęboki i złocisty, a czyste wody morskie spokojne i płytkie, co sprawia, że jest to popularny wybór dla wszystkich, w tym dla rodzin z dziećmi.

Na plaży znajdują się toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze na śmieci, pojemniki na surowce wtórne i istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych. W okolicy znajduje się wiele restauracji, tawern rybnych, kawiarni, barów, kiosków, sklepów i miejsc noclegowych.
Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Plaża jest doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania niektórych z najbardziej znanych atrakcji w okolicy, w tym średniowiecznego zamku i jego malowniczego portu, mozaik w Pafos oraz stanowiska archeologicznego Grobowce Królów.

Można tu łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem. W pobliżu znajduje się parking i przystanek autobusowy.


Współrzędne GPS: Lat (szer.): 34.75016 Lon (dł.): 32.42156
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.