fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Vrysoudia B – Błękitna Flaga
Plaża Vrysoudia B – Błękitna Flaga
Plaża Vrysoudia B – Błękitna Flaga
Nadmorskie wybrzeże z kulturowym tłem.

Położona w sercu turystycznej dzielnicy Kato Pafos – przy głównej drodze Poseidonos Avenue – piaszczysta plaża Vrysoudia B oferuje majestatyczne widoki na średniowieczny zamek i malowniczy port, zapewniając wrażenia plażowe w bogatym kulturowo otoczeniu.

Plaża oferuje głębokie, złote piaski i czystą wodę morską. Udogodnienia na plaży obejmują toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole i możliwość uprawiania sportów wodnych. W okolicy znajdują się również restauracje, tawerny rybne, kawiarnie, bary, kioski, sklepy i miejsca noclegowe.
W okresie od czerwca do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Plaża jest doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania niektórych z najbardziej znanych atrakcji w okolicy. Oprócz średniowiecznego zamku z pięknym portem pełnym kołyszących się łodzi, w pobliżu znajdują się mozaiki z Pafos oraz stanowisko archeologiczne Grobowców Królów.

Do plaży można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, ponieważ w pobliżu znajduje się parking i przystanek autobusowy.
Plaża oferuje również dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.751496; Lon (dł.): 32.420236
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.