fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Coral Bay – Błękitna Flaga
Plaża Coral Bay – Błękitna Flaga
Plaża Coral Bay – Błękitna Flaga
Wybrzeże, które zalicza się do najpiękniejszych w regionie.

Położona w regionie Pafos w miejscowości Pegeia – kwitnącym kurorcie turystycznym – plaża Coral Bay o długości 500 metrów jest uważana za jedno z najpiękniejszych wybrzeży w regionie.

Piaski mają głęboki złoty kolor, a czyste wody morskie są tu spokojne i płytkie, co sprawia, że jest to popularny wybór dla wszystkich, w tym dla rodzin z dziećmi. Plaża jest otoczona parą wapiennych cypli i obfituje w zieleń, co dodatkowo podkreśla jej piękno.

Na plaży znajdują się toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze na śmieci, pojemniki na surowce wtórne oraz istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych. W okolicy znajduje się wiele restauracji, tawern rybnych, kawiarni, barów, kiosków i miejsc noclegowych.
Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Dostęp do plaży jest łatwy – pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, a w pobliżu znajduje się parking i przystanek autobusowy.
Plaża jest również dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.854982; Lon (dł.): 32.368063
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.