fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża miejska Polis Chrysochous – Błękitna Flaga
Plaża miejska Polis Chrysochous – Błękitna Flaga
Plaża miejska Polis Chrysochous – Błękitna Flaga
Piękna plaża w popularnym kurorcie turystycznym Polis Chrysochous.

Plaża miejska, położona w popularnym i dobrze prosperującym kurorcie turystycznym Polis Polis Chrysochous w regionie Pafos, znajduje się w pięknym otoczeniu przyrody.

Piaski mają głęboki złoty kolor, a czyste wody morskie są spokojne, co sprawia, że jest to popularny wybór dla wszystkich, w tym dla rodzin z dziećmi.
Na plaży znajdują się toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze na śmieci i możliwość uprawiania sportów wodnych. W okolicy znajduje się wiele restauracji, tawern rybnych, kawiarni, barów, kiosków i miejsc noclegowych.

W okresie od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Plaża oferuje dostęp dla osób niepełnosprawnych, w tym specjalne krzesełko, które pomaga osobom niepełnosprawnym wejść do wody z pomocą ratowników. Ponadto na plaży zainstalowany jest innowacyjny system (SeaTrac), który umożliwia osobom niepełnosprawnym samodzielny, pełny dostęp do morza.

Można tu łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, a także skorzystać z parkingu.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 35.039105; Lon (dł.): 32.404179
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.