fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Dasoudi – Błękitna Flaga
Plaża Dasoudi – Błękitna Flaga
Plaża Dasoudi – Błękitna Flaga
Plaża, która ma wszystko!

Położona w Germasogeia – sercu obszaru turystycznego Limassol – plaża Dasoudi o długości 1 km zapewnia wszystko, czego potrzeba, aby spędzić idealny dzień i jest najpopularniejszym pasem nadmorskim w mieście.

Plaża ma złociste piaski oraz czyste i spokojne wody, których głębokość dość szybko się zmienia. Na plaży znajdują się toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, centrum sportów wodnych i nurkowania, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, stacja rowerowa, a nawet basen
o wymiarach olimpijskich.

Do plaży przylega niewielki las (gr. dasoudi), przez który biegnie piękna ścieżka spacerowa. Dzięki temu jest to ulubione miejsce spacerów, joggingu i odpoczynku na ustawianych okresowo ławkach.

Plażowicze mogą wybierać między zorganizowanymi obiektami a spokojniejszymi miejscami pod drzewami eukaliptusowymi, sosnowymi i akacjowymi rosnącymi za piaszczystym brzegiem. W okolicy znajduje się wiele restauracji, tawern rybnych, kawiarni, barów, kiosków, sklepów i miejsc noclegowych.

W okresie od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy. Plaża oferuje również dostęp dla osób niepełnosprawnych, w tym specjalny wózek inwalidzki umożliwiający osobom niepełnosprawnym wejście do morza z pomocą ratowników.

Plaża jest łatwo dostępna dla pieszych, rowerzystów, osoby podróżujące autobusem lub samochodem. W pobliżu znajduje się parking oraz przystanek autobusowy.

Współrzędne GPS:   Lat (szer.): 34.692581; Lon (dł.): 33.081921
        
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.