fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Octopus
Octopus
Octopus
Nazwa tej pięknej rafy pochodzi od wielu kanałów, które oglądane z góry przypominają ośmiornice, a nie stworzenie morskie, które również występuje w tym miejscu.

Rafa jest równie przyjemna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków, a także nadaje się do doskonalenia umiejętności nurkowych, w tym mapowania, nurkowania nocnego, nawigacji i nurkowania głębokiego.

Nurkowanie jest malownicze, z białym piaskiem, odrobiną trawy morskiej Posidonia i małymi skałamigdzie mieszkają małe ryby, ogórki morskie i obfite ukwiały.

Inne życie morskie to granik, ślimak nagoskrzelny, skrzydlica, mureny, jeżowce i oczywiście wiele ośmiornic. Żółwie mogą być również cętkowane.

Lokalizacja: Protaras, Ammochostos
Współrzędne GPS: 34°59'27.77"N 34° 4'30.12"E
Rodzaj miejsca nurkowego: Skalisty
Głębokość: 15 metrów
Widoczność: 20+metrów
Dostęp: Brzeg (skalne wejście)
Wymagane kwalifikacje: Otwarte wody
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.