fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»LEF1 Shipwreck
LEF1 Shipwreck
LEF1 Shipwreck
Statek LEF1 (zbudowany w 1955 roku) jest jednym z dwóch wraków, które zostały zanurzone w Morskim Obszarze Chronionym (MPA) w Larnace w 2019 roku, aby stworzyć pierwszą sztuczną rafę w regionie (obok MV Elpida). Jest to również pierwsza sztuczna rafa do nurkowania na wyspie.

Rozciągająca się równolegle do brzegu łódź jest idealną opcją dla niedoświadczonych nurków i snorkelerów. Świetnie nadaje się również do fotografii podwodnej i specjalizacji w zakresie identyfikacji ryb. Wnętrze małej łodzi jest dostępne dla nurków, co czyni ją odpowiednim miejscem do ćwiczeń zamiast głębszych nurkowań wrakowych.
Unikalna gama życia morskiego o różnych rozmiarach szybko przywitała się na rafie, a dodatkowo jest wspierana przez dodanie przyjaznych dla środowiska amfor w MPA, w tym: seriola, kolorowy wargacz, damselfish, gobbids, rogatnica szara, granik, skrzydlica, marmurkowata kolczasta, papugoryba, plecionki i rozdymki żółtoplamiste.

Zwiedzaj nurkowanie wirtualnie tutaj.


Lokalizacja:Voroklini, Larnaka
Współrzędne GPS: 34°57'8.23"N 33° 40'8.50"E
Rodzaj miejsca nurkowego:Wraki rafa
Głębokość:13 metrów
Widoczność:15-25
Wymiary:15,5 m długości / 4 m szerokości
Dojazd:Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Otwarte wody
Kategoria Nurkowania: Nurkowanie rekreacyjne
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.