fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Pyla Pirate Caves
Pyla Pirate Caves
Pyla Pirate Caves
Oszałamiające podwodne jaskinie i jaskinie w tym miejscu są równie piękne, co wyjątkowe. Jako jedyne miejsce na wyspie, gdzie można zanurkować w jaskini i wynurzyć się wewnątrz góry, doświadczenie jest dodatkowo wzbogacone stalaktytami i olśniewającą gamą różnych odcieni niebieskiego w całym miejscu nurkowym.
 
Do wszystkich trzech jaskiń w tym miejscu można wejść podczas jednego nurkowania. I chociaż życie morskie nie jest tu tak bujne jak w Larnace, jest z pewnością wyjątkowe; jaskinie są jednym z niewielu miejsc na wyspie, gdzie przy odrobinie szczęścia można dostrzec płochliwą mniszkę śródziemnomorską (Monachus monachus).

Mieszka tu również szereg różnokolorowych krabów, a także małe krewetki cętkowane. W górnej jaskini - gdzie wynurzają się nurkowie- nietoperze zwisają z sufitu, pośród minimalnego światła, które wpada przez szczeliny.


Lokalizacja: Xylofagou, Larnaka
GPS: 34°56'38.83"N 33° 51'16.57"E
Rodzaj miejsca nurkowego: Jaskinie i jaskinie
Głębokość: 5 metrów
Widoczność: 20 metrów
Dojazd: Łodzią
Wymagane kwalifikacje: Nurek na wodach otwartych / Boat
Kategoria Nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.