fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Cape Pyla Reef
Cape Pyla Reef
Cape Pyla Reef
To nurkowanie charakteryzuje się serią formacji skalnych z ciekawymi, małymi kanionami, które wznoszą się z dna, dodając atrakcyjności pływaniu.

Miejsce to jest idealne dla bardziej klaustrofobicznych nurków lub początkujących w jaskiniach, ponieważ wejście do jaskini jest bezpieczne, a punkt wyjścia jest dobrze widoczny. Co więcej, w całej jaskini i pływaniu przez nią istnieje uderzająca iluzja jasności dzięki różnym warstwom dna morskiego w połączeniu z kolorem skał i białego piasku.

Bogate życie morskie składa się między innymi z gwiazd morskich, ślimaków morskich, muszli i miękkich gąbek i koralowców.


Lokalizacja: Xylofagou, Larnaka
Współrzędne GPS: 34° 56'23.67"N 33°51'16.22"E
Rodzaj miejsca nurkowego: Rafy i małe kaniony
Głębokość: 18 metrów
Widoczność: 20+ metrów
Dostęp: Łodzią
Wymagane kwalifikacje: Nurek na wodach otwartych / z łodzi
Kategoria nurkowania: Nurkowanie rekreacyjne
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.