fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Manijin Island
Manijin Island
Manijin Island
Pomimo swojej nazwy, wyspa Manijin jest w rzeczywistości wychodnią skał, która jest najbardziej znana ze swojej ogromnej, unikalnej misy, która w szczególny sposób kończy nurkowanie.

Misa została utworzona przez zawalający się dach skały i można do niej wejść przez łuk, a następnie przepłynąć pod nawisami 360. Wyjście z wylotu sprawia wrażenie "wystrzelenia" w szczelinie bąbelków.

Misa nie jest jedynym oszałamiającym elementem tego łatwego nurkowania; Jaskinia pokryta różowymi i fioletowymi algami wapiennymi jest kolorowym spektaklem, podczas gdy niesamowite barwy i wzory są rzucane na piasek przez zwis ściany wyspy. Na tym łóżku pozostały również resztki starożytnej ceramiki, a cała wychodnia jest wystarczająco mała, aby nurkować, dzięki czemu świetnie nadaje się również do nurkowania z rurką.

Życie morskie obejmuje tu również kraby, ośmiornice, mureny, krewetki i wargacze.

Lokalizacja: Pegia, Pafos
Współrzędne GPS: 34°53'16.4"N32°19'22.8"E
Rodzaj miejsca nurkowego:Skaliste i piaszczyste dno
Głębokość:18 metrów
Widoczność:20+ metrów
Dojazd:Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Otwarte wody
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.