fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»St George "Geronissos"
St George "Geronissos"
St George "Geronissos"
Saint George (Wyspa) jest również znana jako Geronisos (Wyspa), co oznacza "święta wyspa" i oferuje bardziej wymagające doświadczenie dla żądnych przygód nurków.

Opadające w dół wejście na 12-metrowy grzbiet jest początkiem nurkowania, gdzie między skałami znajduje się ogromna przepławka.Tutaj bardziej doświadczony nurek może wejść w ciemność, która rozwija się z serią dramatycznych zakrętów, zwrotów i korytarzy, zanim wyjdzie przez szczelinę w środku. Mniej doświadczeni nurkowie mogą podążać wzdłuż szczytu grani.

Kierując się w stronę dna grzbietu, odsłania się kolorowe podwodne królestwo; Od ślimaków nagoskrzelnych i gąbek po jasne glony, podczas gdy szereg mniejszych jaskiń i grzbietów jest domem dla innych gatunków, takich jak leszcze, ważki, graniki, skrzydlice i wargacze.

Lokalizacja: Pegia, Pafos
Współrzędne GPS: 34° 54.171'N 0 32° 18.543E
Rodzaj terenu:Skalistei piaszczyste dno
Głębokość:12 – 35 metrów
Widoczność:20+ metrów
Dojazd:Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Otwarte wody
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.