fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Kakoskali MPA
Kakoskali MPA
Kakoskali MPA
Mając tak wiele do odkrycia w tym wspaniałym miejscu, zaleca się więcej niż jedno nurkowanie, aby w pełni docenić jego podwodne cuda, z początkującymi i bardziej doświadczonymi nurkami, z których każdy jest w stanie dostosować wyjątkowe doświadczenie.

Znany również jako "Kakoskali", szereg ścian i jaskiń stanowi część morskiego obszaru chronionego. W płytszych partiach miejsca nurkowego bliżej wyspy znajdują się ciekawe formacje, takie jak żleby i jaskinie, w tym jaskinia wypełniona ukrywającym się w cieniu zamiataczem złotomolukańskim.

Bardziej doświadczeni nurkowie mogą cieszyć się nurkowaniem technicznym i głębokim, eksplorując małe i duże jaskinie na głębokości 40-50 metrów, gdzie imponująca ściana górska jest gęsta od jaskrawo kolorowych koralowców i glonów oraz imponujących  XVI-wiecznych kamiennych kotwic. Nurkowie mogą również dostrzec nienaruszone amfory na piaszczystym dnie, obok fragmentów, które łatwiej znaleźć.

Kwitnące i różnorodne życie morskie obejmuje między innymi ławice bursztynu, raków, graników, muren, rozgwiazd, płaszczek i wargaczy.


Lokalizacja:Pegia, Pafos
Współrzędne GPS:35° 4'29.16"N 32°20'0.79"E
Rodzaj obiektu:Zrzuty na wyspach i jaskinie
Głębokość:55 metrów
Widoczność:30+ metrów
Dojazd:Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Nurek na wodach otwartych / z łodzi
Kategoria nurkowania:Nurkowanie techniczne i rekreacyjne
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.