fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Kakoskali Reef
Kakoskali Reef
Kakoskali Reef
Położona naprzeciwko miejsca nurkowego Saint George/Geronisos Island, Rafa Kakoskali zapewnia płytkie i łatwe nurkowanie, które jest idealne dla początkujących, ale równie zachwyci bardziej doświadczonych nurków dzięki zróżnicowanemu krajobrazowi składającemu się ze skał, wąwozu, kanionu, łuków, nawisów i wydłużonych otworów.
Jasne kolory miękkich gąbek kradną show, podczas gdy inne morskie życie przyczynia się do bogatej tęczy. Wiele z nich jest ukrytych w szczelinach formacji skalnych, a przyszynki szlachetne gnieżdżą się na łąkach trawy morskiej Posidonia. Wśród gatunków, które nurkowie zauważą, są ławice bursztynu, kraba, raki, graniki, mureny, rozgwiazdy, płaszczki i wargacze, a także koniki morskie i żółwie.

Inne ciekawe elementy tego nurkowania to odwrócony do góry nogami na wpół zakopany jacht, który jest teraz wygodnym domem dla dużego granika oraz fragmenty starożytnych amfor w skałach.


Lokalizacja:Latchi, Pafos
Współrzędne GPS:35°4'13.47"N 32°19'49.38"E
Typ witryny:Rocky Bottom
Głębokość:10 metrów
Widoczność:30+ metrów
Dojazd:Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Nurek na wodach otwartych / z łodzi
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.