fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Fontana Amorosa
Fontana Amorosa
Fontana Amorosa
Fontana Amorosa (Fontanna Miłości) to wspaniałe miejsce do nurkowania, w którym krystaliczna, turkusowa woda zachęca do eksploracji labiryntu rafy skalnej i ścian wąwozu, które prowadzą do głębszych przygód.
Niegdyś port, który przed wiekami służył do handlu, jedyną pozostałością po jego tętniącej życiem przeszłości są starożytne amfory ukryte na dnie morskim wzgórz i dolin – ofiary składane bogom przez Rzymian w zamian za ich dobrobyt.

Płochliwe stworzenia morskie chowają się w szczelinach i naturalnych formacji, w tym kraby, mątwy, graniki, skrzydlice, mureny, jeżowce i krewetki. Rozdymki występują na terenach piaszczystych.

Bardziej szczęśliwy nurek może również spotkać rzadką trójkolorową Doris nagoskrzelną, która jest spektakularnym widokiem.

Ta strona jest idealna dla początkujących, oferując łatwe i relaksujące wrażenia nurkowe.

Lokalizacja:Latchi, Pafos
Współrzędne GPS: 35°5'21.06"N 32°18'7.26"E
Rodzaj miejsca nurkowego:Dno piaszczystei kamieniste
Głębokość:15 metrów
Widoczność:20+ metrów
Dostęp:Brzeg / Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Nurek na wodach otwartych/ z łodzi
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.