fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Aphrodites Rock
Aphrodites Rock
Aphrodites Rock
Ten obszar, nazwany na cześć starożytnej greckiej bogini Afrodyty, oferuje dwa miejsca do nurkowania w jego pobliżu. Oba są łatwe i bezpieczne, z krystalicznie czystą wodą i dnem, które jest piaszczyste i kamieniste, a jednocześnie mają swój własny, niepowtarzalny urok.
Duża skała wulkaniczna wyłaniająca się z morza oznacza miejsce Skały Afrodyty, podczas gdy sąsiednia Wyspa Afrodyty ma popielatą zatoczkę, która pozwala nurkom wejść do wody.
Na Skale Afrodyty kolorowe kamienie rozwijają się na łące trawy morskiej Posidonia. Żółwie preferują to miejsce w okresie godowym, a życie morskie miesza się w popękanych skałach wychodni. Miejsce to jest szczególnie odpowiednie i bezpieczne do nurkowań nocnych.
Na Wyspie Afrodyty znajdują się małe kaniony, a zakamarki naturalnych formacji kryją bogatą różnorodność życia morskiego.

Nurkowie zauważą między innymi graniki, mureny, płaszczki, kalmary, ośmiornice i wargacze.

Skała Afrodyty
Lokalizacja:Latchi, Pafos
Współrzędne GPS: 35°3'30.30"N 32°20'53.16"E
Rodzaj miejsca nurkowego:Dno piaszczystei kamieniste
Głębokość:12m
Widoczność:20+ metrów
Dojazd:Brzeg (trudny) / Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Nurek na wodach otwartych/ z łodzi
Kategoria nurkowania: Nurkowanie rekreacyjne
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.