fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»MUSAN (Museum of Underwater Sculpture Ayia Napa)
MUSAN (Museum of Underwater Sculpture Ayia Napa)
MUSAN (Museum of Underwater Sculpture Ayia Napa)
Pierwsze na świecie podwodne muzeum rzeźby MUSAN łączy naturę i sztukę, oferując wyjątkowe wrażenia nurkowe w Morskim Obszarze Chronionym Agia Napa (MPA). Jego celem jest ponowne zdziczenie dna morskiego w połączeniu ze sztuczną rafą powstałą wraz z zatonięciem wraku Kyrenia w 2015 roku.

Nurkowie mogą szybować wśród skomplikowanych form drzew, ludzi i innych symboli przyrody, które składają się na żywe muzeum, stworzone przez wielokrotnie nagradzanego rzeźbiarza, ekologa i profesjonalnego fotografa podwodnego, Jasona deCaires Taylora.

Ponad 90 zanurzonych dzieł sztuki wykonanych z materiałów o neutralnym pH zostało wystawionych na różnych głębokościach; przemyślana konstrukcja zarówno do nurkowania, jak i snorkelingu.

Stale ewoluujące instalacje rozwijają się organicznie, aby przyciągać i zachęcać społeczności morskie, symbiotycznie wzbogacając różnorodność biologiczną i tworząc jedyne w swoim rodzaju podwodne muzeum.

Odkryj muzeum dzięki filmowi wprowadzającemu: https://www.visitfamagusta.com.cy/en/discover/museums.html
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.