fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Wrak statku HMS Cricket
Wrak statku HMS Cricket
Wrak statku HMS Cricket
HMS Cricket to stara brytyjska kanonierka rzeczna (zbudowana w 1915 roku), która przetrwała zarówno I jak i II wojnę światową. Kiedy w 1942 roku statek został uznany za zaginiony, rozebrano go na części, a jego kadłub odholowano na Cypr, gdzie został zakotwiczony w zatoce Larnaka i używany jako cel treningowy przez brytyjski RAF.
Po tym, jak łódź zatonęła w 1947 roku, z powodu złej pogody, spoczęła do góry nogami, tworząc kuszące piaszczyste zanurzenie pod wrakiem, które teraz pozwala nurkom przepływać.
Nurkowie mogą również pływać wewnątrz kadłuba przez luki ewakuacyjne pancernika, co sprawia, że jest to popularne nurkowanie wrakowe z historycznym akcentem.
Życie morskie na HMS Cricket obejmuje leszcze, graniki, skrzydlice, mureny, ślimaki nagoskrzelne, ośmiornice, ślimaki morskie, rozgwiazdy i robaki rurowe.

Lokalizacja:Zatoka Larnaka
Współrzędne GPS: 34° 58'5.40"N 33° 48'4.02"E
Rodzaj miejsca nurkowego: Wrak
Głębokość: 32 metry
Widoczność: 20+metry
Wymiary: 72 metry długości / 11 metrów szerokości
Dostęp:Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Zaawansowanewody otwarte / Nurek z łodzi
Kategoria nurkowania: Nurkowanie rekreacyjne i techniczne
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.