fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Amforowa jaskinia
Amforowa jaskinia
Amforowa jaskinia
Ten cud natury stworzony przez prądy morskie od dwóch tysięcy lat to sieć formacji skalnych, której nazwa pochodzi od inkrustowanego amforami sufitu jednej z jaskiń.

W szczególności początkujący nurkowie - lub bardziej nieśmiali - będą zadowoleni z przeważnie piaszczystej, płaskiej powierzchni tego miejsca, która oferuje doświadczenie jaskini z rafą i oferuje dużo naturalnego światła.

A kiedy zapada wieczór, nastrój topografii zmienia się, a wiele krewetek, homarów, ogórków morskich z Morza Czarnego i mątwy wyrusza na wypłynięcia, dzięki czemu miejsce to jest idealne również do nurkowania nocnego.

W najgłębszej części nurkowania znajdują się łąki trawy morskiej Posidonia, gdzie zamieszkują perłowe brzytwy w opalizujących odcieniach złota i czerwieni, a czasem płaszczki, podczas gdy skorpeny chowają się wśród wodorostów.
Inne morskie zwierzęta, które można zobaczyć, to leszcze, kaczki, kraby pustelniki, mureny, ośmiornice i wargacze.


Lokalizacja: Pafos
Współrzędne GPS: 34°43'21.6"N32°26'13.0"E
Rodzaj miejsca nurkowego: Kamieniste i piaszczyste dno
Głębokość: 14 metrów
Widoczność: 20+ metrów
Dojazd: Łodzią
Wymagane kwalifikacje:Otwarte wody
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.