fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Laboe Cruise Vessel Diving Site - Miejsce nurkowe statek wycieczkowy Laboe
Laboe Cruise Vessel Diving Site - Miejsce nurkowe statek wycieczkowy Laboe
Laboe Cruise Vessel Diving Site - Miejsce nurkowe statek wycieczkowy Laboe
Lokalizacja: Geroskipou, region Pafos

Typ miejsca nurkowego: sztuczna rafa

Głębokość: 27 m

Widoczność: 20 m

Dostęp: łodzią

Wymagane kwalifikacje: Advanced Open Water Diver (AOWD)

Cechy: chociaż sztuczna rafa jest wciąż stosunkowo nowa, przyciągnęła już kilku rezydentów – graniki i inne zróżnicowane życie morskie, w tym barakudy i leszcze.

Ciekawostki: Laboe zbudowany w Niemczech w 1940 roku jako statek wycieczkowy został sprowadzony na Cypr w 2006 roku i przekazany Ministerstwu Rybołówstwa i Badań Morskich przez Cypryjską Organizację Turystyczną (CTO) i Cypryjskie Stowarzyszenie Centrów Nurkowych (CDCA). Zatopiono go jako sztuczną rafę, aby zachęcić do zwiększenia liczebności życia morskiego w tym rejonie.
The official portal of Cyprus tourism recommends to all our Indian tourists: use coupons and promo codes from The Hindu! for your online shopping. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love Перейдите на официальное зеркало Вавада и играйте без блокировок.