fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Miejsce nurkowe Green Bay
Miejsce nurkowe Green Bay
Miejsce nurkowe Green Bay
Ta malownicza zatoka jest częścią sieci miejsc nurkowych na przylądku Gkreko, gdzie przyjazne życie morskie kwitnie w krystalicznie czystych wodach i wśród kolorowych kamyków.

Ponieważ jest to nurkowanie z brzegu z wejściem typu walk in i brakiem prądów lub fal - jest uważane za najłatwiejsze miejsce do nurkowania w regionie i jest zatwierdzone przez główne stowarzyszenia nurkowe jako obszar treningowy na wodach zamkniętych, co czyni go idealnym miejscem dla początkujących nurków.
Miejsce to w zachwycający sposób przedstawia również życie morskie tego obszaru dzięki stacji karmienia "Fish Rock", gdzie często występują duże ławice dorad i często obserwuje się żółwie. Inne gatunki występujące na tym stanowisku to kornety, mątwy, ośmiornice, wargacze ozdobne, papugoryby, rureczniki, wargacze tęczowe i rozgwiazdy.

Nurkowie mogą również cieszyć się elementem kulturowym tego łatwego nurkowania dzięki sztucznym posągom (replikom starożytnych greckich zabytków), zanurzonym na głębokości 10 metrów, podczas gdy na dnie morskim można odkryć fragmenty starożytnych amfor.

Lokalizacja: Przylądek GKREK - Prataras, Amochstos
Współrzędne GPS: 35°0'1.13"N 34° 4'4.51"E
Rodzaj miejsca nurkowego: Nurkowanie z brzegu
Głębokość: 11 metrów
Widoczność: 20 metrów
Dostęp: Brzeg (wejście)
Wymagane kwalifikacje: Wody otwarte
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.