fbpx
PL
Otulone szafirowymi wodami Morza Śródziemnego, zanurzone w słońcu wybrzeża, są w stanie zachwycić wszystkich gości. W zależności od regionu, w którym się znajdujemy, plażowanie za każdym razem dostarcza innych wrażeń. Każdy fragment wybrzeża jest jedyny w swoim rodzaju, posiada unikalną kolorystykę, różnorodną florę i faunę, dysponuje również zróżnicowanymi udogodnieniami dla gości oraz bogatą ofertą sportów wodnych oraz lokalizacją która sprawia, że jedne miejsca są niezwykle popularne i uczęszczane, a inne pozostają zacisznym oazami spokoju. Dumą Cypru jest 77 plaż oznaczonych Błękitną Flagą – ekologicznym oznaczeniem przyznawanym na całym świecie plażom oraz 2 przystaniom, spełniającym wyznaczone kryteria. Ponadto regularnie od wielu lat Cypr plasuje się na szczycie listy krajów o najczystszych kąpieliskach w Europie, osiągając stale wynik 100% wód doskonałej jakości.  Czynnikiem wspólnym dla wszystkich nabrzeży i plaż jest certyfikat jakości. Wyspa systematycznie otrzymuje nagrody, dowody uznania oraz jest umieszczana na pierwszych miejscach w rankingach pod względem jakości wody, bezpieczeństwa, proekologicznych inicjatyw oraz czystości. 

Beaches

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.