fbpx
PL
You are here:Home»Przydatne informacje»Odpowiedzialna Turystyka na Cyprze»Odpowiedzialna Turystyka na Cyprze

Każdego roku z radością gościmy na Cyprze ponad dwa miliony turystów z całego świata, z przejęciem dzieląc się naszą unikalną kulturą, gościnnością i inspirującymi krajobrazami. Zachęcamy do odkrywania naszej wspaniałej wyspy i wszystkich jej bogactw: zasmakowania w naszej kuchni, odkrywania cudów naszej przyrody, wypróbowania naszych otwartych na zagranicznych turystów kurortów i poznania naszej uroczej społeczności na całej wyspie.
 
Turystyka zapewnia dziesiątki tysięcy miejsc pracy na Cyprze i jest kluczowa dla naszej gospodarki. Jak można sobie wyobrazić, do jej funkcjonowania potrzebne są duże ilości wody i energii, a w czasie wakacji wzrasta również ilość odpadów. Mamy nadzieję, że przyłączysz się do nas, wspierając nasze wysiłki, aby turystyka nie tylko dostarczała niezapomnianych wrażeń, a była jednocześnie "odpowiedzialna".
 
Jesteśmy dumni z faktu, że tak wiele miejsc, w których zdecydujesz się zatrzymać, czy to duże hotele nad morzem, czy małe domki w górach, zaangażują się w zapewnianie usług, które są przyjazne dla środowiska, wspierając jednocześnie lokalne społeczności na całej wyspie. Zwróć uwagę na nasze słynne Cypryjskie Śniadania w wielu hotelach i poświęć chwilkę czasu na zapoznanie się z producentami z całej wyspy. Możesz również zejść z utartej ścieżki i odkryć nasze inspirujące szlaki rowerowe, piesze i winiarskie.
 
Chcemy, aby Twoje wakacje były niezapomniane i abyś wracał na nasze wybrzeże (lub do naszych gór!) rok po roku. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię naszym zaangażowaniem w zapewnienie Tobie wakacji, które są po prostu lepsze dla każdego.
 
- Trasy kulturowe
- Trasy rowerowe
- Szlaki przyrodnicze
- Cypryjskie Przedsiębiorstwo Agroturystyczne
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - marzec 2015 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - lipiec 2015 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - listopad 2015 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - grudzień 2015 r.
- NewsletterProgramu Cypryjskie śniadanie - czerwiec 2016 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - wrzesień 2016 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - lipiec 2017 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - październik 2017 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - grudzień 2017 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - lipiec 2018 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - październik 2018 r.
- Newsletter Programu Cypryjskie śniadanie - grudzień 2018 r.
- CTO świętuje zdobycie srebrnej nagrody dla "najlepszego turystycznego miejsca" w zakresie odpowiedzialnej turystyki
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.