fbpx
PL
You are here:Home»Cyprus Convention Bureau»Cyprus Convention Bureau
Cyprus Convention Bureau promuje Cypr jako cel turystyki konferencyjnej, dostarcza informacji i zachęt do organizacji konferencji, spotkań, imprez i wyjazdów motywacyjnych na Cyprze oraz przyjmuje wnioski od zainteresowanych stron, które są następnie przekazywane członkom CCB.
CCB działa w oparciu o Kodeks Etyki, którego celem jest zapewnienie swoim członkom wskazówek dotyczących obowiązków wymaganych przez ustawodawstwo i przepisy Unii Europejskiej, tak aby w największym stopniu przyczynili się do promocji Cypru jako idealnego miejsca dla turystyki konferencyjnej i podróży motywacyjnych, a także zachęcania profesjonalistów z sektora do stałego doskonalenia swoich działań.
 
Członkami CCB są obecnie hotele z zapleczem konferencyjnym i lokalne biura podróży, które oferują profesjonalne usługi w zakresie organizacji konferencji i wyjazdów motywacyjnych na Cyprze jako firmy zarządzające na miejscu (DMC) i / lub profesjonalni organizatorzy kongresów (PCO). Wszyscy członkowie CCB muszą spełniać wymagane kryteria jakościowe i ilościowe, zgodnie z decyzją Komitetu Doradczego CCB, który składa się z Cypryjskiego Stowarzyszenia Hoteli, ACTE, ACTA i CIMA i jest koordynowany przez Cypryjskie Ministerstwo Turystyki.
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.