fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Romantyczne Chwile»Weddings»Weddings
Każdy ślub jest tak wyjątkowy, jak dwa serca, które jednoczy, a Cypr oferuje szereg różnych, pięknie skrojonych na miarę opcji, które odzwierciedlą twoje oddanie, w tym ceremonie cywilne i zawierania związków partnerskich, małżeństwa kościelne, błogosławieństwa religijne i odnowienia ślubów.
 
Ceremonie religijne i błogosławieństwa mogą odbywać się w kościołach, kaplicach lub innych miejscach kultu na całej wyspie. Wiele hoteli ma również własne prywatne kaplice – często z widokiem na plażę lub morze. Pary muszą najpierw złożyć wniosek o pozwolenie na zawarcie małżeństwa
w urzędzie miejskim przed dokonaniem niezbędnych przygotowań do ceremonii religijnej lub błogosławieństwa z zarejestrowanym duchownym wybranej religii.
 
Ślub cywilny może się odbyć bezpośrednio w urzędzie miasta, w którym uzyskuje się pozwolenie na zawarcie małżeństwa, lub po uzyskaniu pozwolenia w wielu innych miejscach. Opcje obejmują klasyczne tło nadmorskiej plaży, z ceremonią urządzoną na plaży publicznej lub hotelowej, pomoście, przystani i na jachtach. Dostępne są również bardziej niezwykłe lub historyczne lokalizacje, w tym tradycyjne budynki; ogrody i pola golfowe; starożytne ruiny i zamki; winiarnie, galerie i muzea – lub inna pożądana lokalizacja przygotowana wg konkretnych ustaleń, w których pomocą mogą służyć urzędy miejskie lub profesjonalny koordynator ślubów.
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.