fbpx
PL
„Tutaj piękno przyjemnego wzgórza zachęca wędrownych żeglarzy do odprężenia się wśród kwiecistej zieleni, gdzie zefiry nieustannie przychodzą
i odchodzą, wypełniając słodkimi zapachami wyspę i otaczające ją morze…”

Leonardo da Vinci, 1452-1519.

 
Wielki artysta Leonardo da Vinci wypowiedział te słowa o Cyprze podczas wizyty na wyspie w 1481 roku i do dziś brzmią one prawdziwie. Jako najbardziej wysunięta na wschód wyspa na Morzu Śródziemnym, Cypr jest naturalnym punktem wyjścia do zwiedzania sąsiednich krajów. A dzięki korzystnemu położeniu na skrzyżowaniu trzech kontynentów możesz łatwo połączyć wakacje na wyspie z wizytą na którymś z nich. Od niezliczonych greckich wysp po Ziemię Świętą, krótkie rejsy trwające 2-5 dni z wycieczkami dostępne są na pokładzie dużych, wygodnych „pływających hoteli” i luksusowych liniowców, które oferują szeroki wybór zakwaterowania, kuchni, obiektów rozrywkowych i rekreacyjnych.
 
Z drugiej strony, większość międzynarodowych statków wycieczkowych pływających po regionie ma Cypr na swojej trasie, zawijając do portów w Limassol, Larnace i Pafos, gdzie pasażerowie mają możliwość zejścia na ląd
i zwiedzenia wielu ciekawych miejsc. Jeśli zatrzymujesz się na Cyprze w ramach dłuższego rejsu, z przyjemnością odkryjesz, jak wiele można zobaczyć i zrobić w niewielkiej odległości od portów.

Cruises E-Newsletter
 
Mapy rejsów:
 

Larnaka
Limassol
Paphos
 
 
Aby uzyskać aktualne informacje na temat rejsów i tras rejsów do/z Cypru, kliknij poniższe linki:

Cyprus Itineraries

 

The official portal of Cyprus tourism recommends to all our Indian tourists: use coupons and promo codes from The Hindu! for your online shopping. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love Перейдите на официальное зеркало Вавада и играйте без блокировок.