fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Trasa rowerowa plaża w Larnace – Meneou
Trasa rowerowa plaża w Larnace – Meneou
Trasa rowerowa plaża w Larnace – Meneou

Ta 18-kilometrowa trasa prowadzi przez region Larnaki. Rozpoczyna się na plaży turystycznej w Larnace i prowadzi na południe do ronda w porcie Larnaka ścieżką rowerową po lewej stronie drogi. Następnie biegnie prosto wzdłuż alei Athinon (promenada Finikudes), mija średniowieczny zamek w Larnace i plażę Mackenzie, po czym skręca na zachód i łączy się z drogą prowadzącą do lotniska w Larnace, skręcając w lewo na światłach. Następnie trasa prowadzi obok ronda przy lotnisku, skręcając w prawo do meczetu Hala Sultan Teke, tuż za restauracją i miejscem piknikowym w pobliskim lesie. Jadąc dalej prosto, trasa prowadzi do wioski Meneou.

Alternatywna trasa, która może nieco wydłużyć wycieczkę: Jedź drogą z Meneou na wybrzeże, kierując się na południowy wschód, aby połączyć się z główną drogą nadbrzeżną, która prowadzi obok średniowiecznej wieży Kiti. Następnie skręć w prawo, kierując się na północny zachód przez wioski Pervolia i Kiti, a potem z powrotem do Meneou.

Punkt startowy: Plaża turystyczna w Larnace
Punkt końcowy:  Meneou
Dystans: 18km
Stopień trudności:  łatwa trasa, idealna dla wszystkich typów rowerów
Nawierzchnia drogi:  Dobrej jakości, utwardzona droga na całej długości
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.