fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Tereny Wiejskie»Muzea i Galerie»Muzeum Dziedzictwa Bizantyjskiego w wiosce Palaichori
Muzeum Dziedzictwa Bizantyjskiego w wiosce Palaichori
Muzeum Dziedzictwa Bizantyjskiego w wiosce Palaichori
Muzeum, znajdujące się w górskiej wiosce Palaichori, mieści się w starym, odrestaurowanym budynku i prezentuje bogactwo sztuki bizantyjskiej z kilku kościołów i kaplic w wiosce.

Eksponaty pochodzą z okresu od czasów frankijskich do współczesności i przedstawiają szeroki zakres sztuki sakralnej, takiej jak ikono-pisarstwo, rzeźba w drewnie, wyroby ze srebra, tkactwo i drukarstwo – głównie z okresu postbizantyjskiego.

Multimedialny infokiosk dostarcza informacji o regionie w czterech różnych językach.

Region: tereny Troodos (dystrykt Nikozja)
Adres:  wioska Palaichori
Kontakt:  tel.: +357 99 828 700 i +357 97 790 830
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: 10.00–13.00 (w przypadku wizyt po 13.00 goście są proszeni o wcześniejszą rezerwację), sobota-niedziela: zamknięte.
Okres działania: cały rok, zamknięte w święta państwowe
Cena biletu: 2,00 Euro (cena obejmuje wycieczkę do innych atrakcji turystycznych znajdujących się na placu w wiosce)
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.