fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Kultura»Muzea i Galerie»Muzeum Bajki
Muzeum Bajki
Muzeum Bajki
Muzeum Bajek mieści się w pięknej, starej rezydencji w sercu Nikozji.

Jego celem jest upowszechnianie dziedzictwa kulturowego, jakim są baśnie, legendy, mity i tradycje z Cypru i całego świata. Muzeum Bajek organizuje opowieści narracyjne, wystawy tematyczne, programy edukacyjne, a także imprezy i przedstawienia oparte na bajkach.

Muzeum jest przedłużeniem działalności Systemic Cyprus Institute, ośrodka badawczego zajmującego się ewolucją teoretyczną i zastosowaniami systemowymi. W muzeum zwiedzający mogą dowiedzieć się o ewolucji bajek, tworzyć własne historie, odkrywać ukryte przejścia, otwierać tajne schowki i poczuć, jak bajki ożywają.

Region: Nikozja
Adres:  Granikou 32, Stara Nikozja
Kontakt:  tel.: +357 22 376 522
Godziny otwarcia: sobota: 10:00-14:00
Okres działania: cały rok, zamknięte w święta państwowe
Cena biletu: 5,00 Euro
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.