fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Kultura»Muzea i Galerie»Muzeum Dziedzictwa Leśnego w Kampos
Muzeum Dziedzictwa Leśnego w Kampos
Muzeum Dziedzictwa Leśnego w Kampos
 Muzeum znajduje się zaledwie kilka kilometrów od klasztoru Kykkos i z jednej strony wyeksponowane jest na zatokę Morphou, a z drugiej na górę Olimp. Muzeum podzielone jest na dwie sekcje, a zwiedzający mogą korzystać z interaktywnych mediów oraz zwiedzać atrakcyjne wystawy zdjęć.Ekspozycja na parterze przedstawia historię cypryjskiego lasu od epoki brązu po brytyjską erę kolonialną.W podziemiach muzeum, za pomocą tradycyjnych narzędzi i maszyn oraz mediów cyfrowych, prezentowana jest nowsza historia obróbki i pozyskiwania drewna.

W muzealnym ogrodzie botanicznym znajdują się różne okazy lokalnych i endemicznych gatunków drzew.
 
Region: Lefkosia
Adres: Community Council of Kampos, 2, Chr. Kalaitzi, 2863 Nicosia
Telefon: Tel: 22942450
Godziny otwarcia muzeum: Proszę o kontakt: Mob. + 357 99645400
Okres otwarcia muzeum: cały rok; nieczynne w święta państwowe
Koszt wstępu: €3,00,  €2,00 bilet ulgowy,  bilet rodzinny €10
Dla osób z niepełnosprawnościami: Rampa wjazdowa na terenie posesji
  Godziny otwarcia i zamknięcia muzeum mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Odwiedzającym zaleca się sprawdzenie przed wizytą.
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.