fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Nature»Cycling»Główna 4 - Nikozja (Nikozja) - Larnaka (Larnaka) Turystyczny Szlak Rowerowy Plażowy
Główna 4 - Nikozja (Nikozja) - Larnaka (Larnaka) Turystyczny Szlak Rowerowy Plażowy
Główna 4 - Nikozja (Nikozja) - Larnaka (Larnaka) Turystyczny Szlak Rowerowy Plażowy

Od świateł na skrzyżowaniu alei Lemesou i Athalassas w Nikozji trasa prowadzi na południe autostradą w kierunku Limassol i Larnaki. Po ok. 1 km zjeżdża w lewo na zjazd Lakkia, który wychodzi na starą drogę Nikozja – Limassol. Trasa prowadzi przez Lakkia i jej obszar przemysłowy, a następnie przez obszar przemysłowy Dali.

W Nisou trasa skręca w lewo, kierując się na wschód, do małego miasteczka Dali. Przechodzi przez Dali i następną miejscowość Lympia, a następnie dociera do starej drogi Nikozja – Larnaka.

Stamtąd skręca w prawo, kierując się na północny wschód, i biegnie równolegle do autostrady Nikozja – Larnaka, aż do Rizoelia na obrzeżach Aradippou. Od tego miejsca trasa biegnie wzdłuż autostrady obok terenów przemysłowych Larnaki i kończy się na światłach w Agios Georgios. Światła dla straży pożarnej znajdują się 1 km dalej.

Skręcając w lewo na światłach, dotrzesz do alei Stratigou Timagia i ronda tuż przy porcie w Larnace. Następnie trasa wkracza w obszar turystyczny Livadia, Voroklini i Pila z polem namiotowym w małym gaju eukaliptusowym. Trasa kończy się na plaży turystycznej w Larnace, nieco dalej od drogi, po pokonaniu 53,4 km.

Stan dróg: cała trasa przebiega po drogach utwardzonych.

Opis trasy: trasa ta jest dogodna, by dostać się z Nikozji do Larnaki i nadmorskich terenów poza miastem. Trasa biegnie wzdłuż starej drogi Nikozja – Limassol, aż do Nisou, a następnie starą drogą Larnaka – Nisou.

Aby pobrać trasę w formacie gpx, kliknij tutaj.

Dystans:  53.4km
Wysokość wzniesienia: 249m
Najwyższy punkt:  268m
Najniższy punkt:  1m
Pętla:  NIE
Ukształtowanie terenu: Flat
Nawierzchnia drogi: Wybrukowana
 
Odcinek Długość odcinka w km Całkowita odległość w km
Nikozja 0,0 0,0
Latsia 4,2 4,2
Nisou 9,8 14,0
Pera Chorio 1,1 15,1
Dali 2,4 17,5
Lympia 5,2 22,7
Sygnalizacja świetlna straży pożarnej w Larnace 19,0 41,7
Rondo przy porcie w Larnace 3,3 45,0
Plaża w Larnace 8,4 53,4VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.