fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Nature»Cycling»Główna trasa rowerowa 7: Larnaka – Atienu – Nikozja
Główna trasa rowerowa 7: Larnaka – Atienu – Nikozja
Główna trasa rowerowa 7: Larnaka – Atienu – Nikozja

Trasa rozpoczyna się na rondzie portowym w Larnace i biegnie na zachód wzdłuż alei Stratigou Timagia, aż do świateł Tsakkilero, gdzie skręca w prawo w kierunku Aradippou, kierując się na północny zachód. Trasa prowadzi przez Aradippou, przejeżdża pod autostradą do Paralimni i trzymając się tego samego kierunku, omija wieś Avdellero, po czym dociera do Athienou. Z Atienu trasa skręca na południe, starą drogą Nikozja – Larnaka, aż do skrzyżowania z drogą do Lympia po prawej stronie, kierując się na zachód. Z Limpi prowadzi przez wioski Dali i Nisou, przejeżdża pod autostradą Nikozja – Limassol i przez wioski Kotsiatis i Margi. Następnie trasa skręca na północ, prowadzi przez Tseri i kończy się na rondzie przy ulicy Tseriou w okolicy Kokkines, tuż za Nikozją.

Stan dróg: drogi utwardzone na całej długości.

Opis trasy: jest to trasa alternatywna do wycieczki Larnaka – Nikozja lub odwrotnie. Przebiega obok wioski Ahtienou na równinie Mesaoria.
Aby pobrać trasę w formacie gpx, kliknij tutaj.

Dystans: 54.5km
Wysokość wzniesienia: 557m
Najwyższy punkt:  306m
Najniższy punkt:  5m
Pętla:  NIE
Ukształtowanie terenu: Mixed
Nawierzchnia drogi:  Utwardzona

Odcinek Odległość w km Całkowita odległość w km
Foinikoudes 0,0 0,0
Agios Lazaros 1,1 1,1
Tsiakilero 3,1 4,2
Aradippou 2,6 6,8
Avdellero 6,8 13,6
Athienou 6,2 19,8
Lympia 13,2 33,0
Dali 5,4 38,4
Nisou 2,9 41,3
Kotsiatis 4,8 46,1
Margi 2,8 48,9
Tseri 5,6 54,5VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.