fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Nurkowanie»Miejsce nurkowe Kanion
Miejsce nurkowe Kanion
Miejsce nurkowe Kanion
Położone pod klifami po południowej stronie Przylądka Gkreko, miejsce to wymaga przyzwoitego poziomu sprawności fizycznej, aby sprostać trudnemu punktowi wejścia, ale nagradza bardziej doświadczonych nurków różnorodnością głębokości i konturów dna.
Charakteryzuje się szeregiem fascynujących formacji skalnych - takich jak ściany i kaniony - miejsce to jest idealne do szkolenia nurkowego technicznego i sidemount.

Życie morskie jest tu mniej obfite niż w innych miejscach, ale nurkowie nadal zauważą grabiki, graniki, mureny, ośmiornice i płaszczki, z których większość jest widoczna powyżej 20 metrów, oczarowując nurków na wszystkich poziomach zaawansowania.
Nurkowie głębinowi mogą doświadczyć uczucia "swobodnego spadania" z wysokości 10 metrów do zatopionego skutera wodnego, który leży na wysokości 38 metrów i oferuje popularną okazję do robienia zdjęć.


Lokalizacja: Przylądek Gkreko - Protaras, region Ammochostos
Współrzędne:34°57'40.41"N 34° 3'51.72"E
Rodzaj miejsca nurkowego:SandyBottom / Drop-off (klif)
Głębokość:20 metrów
Widoczność:20+ metrów
Dojazd:Brzeg (trudny) / Łodzią
Wymagane kwalifikacje: Nurek na wodach otwartych/ z łodzi
Kategoria nurkowania:Nurkowanie rekreacyjne
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.