fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Konnos Bay - Blue Flag
Konnos Bay - Blue Flag
Konnos Bay - Blue Flag
Mały kawałek rajskiej wyspy.

Położona 4 km na wschód od centrum popularnego kurortu Agia Napa - na drodze między przylądkiem Gkreko a Protaras - 200-metrowa plaża Konnos jest jedną z najbardziej malowniczych na wyspie.

Ostatnia plaża wyznaczająca granice między Agia Napa i Paralimni, Konnosis mała i idylliczna, pokryta drobnym złotym piaskiem. Jego spokojne i krystalicznie czyste wody morskie są osłonięte od silnych wiatrów.

Udogodnienia na plaży obejmują toalety, przebieralnie, leżaki, parasole, bar plażowy z muzyką oraz zaplecze do uprawiania sportów wodnych. Znajduje się tu również punkt tranzytowy dla małych łodzi, ponieważ przyległe plaże zapewniają zatoki do kotwiczenia łodzi i nurkowania. W pobliżu znajdują się wysokiej klasy hotele z widokiem na plażę, a także restauracje i sklepy spożywcze.

Ścieżka w kierunku plaży prowadzi przez sosny i zieleń, a widok ze szczytu zapiera dech w piersiach. Plaża oferuje dostęp do wszystkiego, co oferuje Leśny Park Narodowy, który znajduje się w sieci europejskich obszarów chronionych Natura 2000, w tym do pieszych wędrówek i nurkowania.

Ratownicy ze sprzętem ratowniczym i służbami pierwszej pomocy stacjonują na plaży od kwietnia do października.
Dojazd jest łatwy pieszo, rowerem lub samochodem, a na miejscu znajduje się parking

Współrzędne GPS: Szerokość: 34.98378 Długość: 34.06916
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.