fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża miejska Geroskipou – Błękitna Flaga
Plaża miejska Geroskipou – Błękitna Flaga
Plaża miejska Geroskipou – Błękitna Flaga

Plaża pełna życia i aktywności.

Położona w regionie Geroskipou dystryktu Pafos, długa na 400 metrów, piaszczysta plaża miejska jest centrum aktywności, od sportów wodnych i turniejów sportowych po koncerty.

Piaski mają głęboki zielono-złoty kolor, a czyste wody morskie są tu spokojne i płytkie, co sprawia, że jest to popularny wybór dla wszystkich, w tym dla rodzin z dziećmi.

Na plaży znajdują się toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze na śmieci, pojemniki na odpady, sporty wodne i plac zabaw dla dzieci. W okolicy znajdują się również restauracje, tawerny rybne, kawiarnie, bary, sklepy ogólnospożywcze i miejsca noclegowe.

Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Do plaży można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, a także skorzystać z parkingu.

Dostępna jest również dla osób niepełnosprawnych.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.736185; Lon (dł.): 32.441893
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.