fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Alykes – Błękitna Flaga
Plaża Alykes – Błękitna Flaga
Plaża Alykes – Błękitna Flaga
Wspaniała plaża w sercu obszaru turystycznego Pafos.

Położona w turystycznej dzielnicy Kato Pafos 200-metrowa plaża Alykes szczyci się złotymi piaskami, spokojną, czystą wodą i obfitą zielenią.
Udogodnienia na plaży obejmują toalety, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze na śmieci i możliwość uprawiania sportów wodnych. W okolicy znajduje się wiele restauracji, tawern rybnych, kawiarni, barów, kiosków, sklepów i miejsc noclegowych.

W okresie od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Plaża jest doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania niektórych z najbardziej znanych atrakcji w okolicy, w tym średniowiecznego zamku i jego malowniczego portu, mozaik w Pafos oraz stanowiska archeologicznego Grobowce Królów.

Można tu łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem. W pobliżu znajduje się parking oraz przystanek autobusowy.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.75443; Lon (dł.): 32.41775
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.